Прокуратура повернула землю на Хмельницького

Максим Опанасенко
23 червня 2014р. 10:37

Господарський суд Києва повернув місту 0,2 гектари на Богдана Хмельницького, 58а. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"У 2004 році на підставі рішення Київради вказану ділянку площею 0,2 га було передано в оренду підприємству для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-громадського комплексу. Термін дії договору оренди закінчився ще у 2009 році, незважаючи на це приватна структура й надалі продовжувала користуватися землею. Наразі сама ділянка заставлена тимчасовими спорудами і жодних будівельних робіт на ній не проводиться" - йдеться в повідомленні.

 Підприємство, за рішенням суду, тепер має не лише повернути ділянку, але й привести її в нормальний стан.

Ми знайшли матеріали цієї справи. Виявилося, що цю землю Київрада у листопаді 2004-го надала в оренду спільному українсько-хорватському підприємству "Гіпек" - для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-громадського комплексу. У липні 2009-го "Гіпек" звернулось до Київради з клопотанням про продовження строку дії договору оренди. Але строк дії укладеного між сторонами договору закінчився у листопаді того ж року.

Цікаво, що спільне українсько-хорватське підприємство "Гіпек" було переоформлено у ТОВ "Гіпек".

У склад співзасноників зараз входить ТОВ "Консоль ЛТД", пов’язане зі спікером Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим.