Під Києвом спалили офіс забудовника-порушника

Маша Землянська
23 червня 2014р. 10:49

Ввечері 22-го червня у місті Вишневому, що під Києвом, небайдужі мешканці спалили офіс та будівельні вагончики на території незаконної забудови. Власник забудови депутат Вишневої міської ради від «Партії Регіонів» Сергій Кафтя попри припис Інспекції Державного Архітектурно-Будівельного Контролю про заборону будівництва продовжує зводити житловий масив на території 5,6 гектари, де згідно з генпланом міста мали бути розташовані дитячий садок, лікарня та парк. Про це повідомляє громадский активіст Володимир Тищенко.


"Прізвище забудовника давно відомо всьому Вишневому, його батько, Анатолій Кафтя причетний до викрадення дорогоцінної колекції музею українського народного декоративного мистецтва. Колекція фарфору налічувала близько 4500 одиниць, та оцінювалася в декілька мільйонів доларів. 


Схожа ситуація відбувається на іншій будівельному майданчику у Вишневому. Голова виробничого кооперативу  «Коперативна пересувна механізована колона» Дмитро Середа, який працює на підприємстві з 1983 року зазначає, що Сергій Кафтя, сфальсифікувавши протоколи, та отримавши ухвалу Ясинуватського суду Донецької області захопив його підприємство рейдерським шляхом. Дмитро Середа зазначає, що депутат Сергій Кафтя будує на території до якої він не має ніякого відношення, оскільки виробничий кооператив має державний акт на землю, який визнаний дійсним Верховним судом.

 

 

Теги: Київ , земля