УПЦ КП: Під Лаврою була антиукраїнська провокація

Максим Опанасенко
23 червня 2014р. 12:29

Прес-служба Української православної церкви Київського партіархату заявляє, що у неділю під Києво-Печерською Лаврою була спланована антиукраїнська провокація. 

"Слід нагадати, що використання церковних атрибутів (ікони, хоругви) і форм богослужіння (хресний хід, молебень) для проведення суто політичних заходів, прикриття політичної діяльності церковними гаслами було засуджене УПЦ МП ще 2007 р., а вожді т.зв. політичного православ'я були піддані церковним заборонам. Тому проведення запланованого на 22 червня заходу є у суті своїй політичним дійством під прикриттям церковних форм та атрибутів" - йдеться в повідомленні.

Тут також кажуть - у минулому подібні заходи фінансувалися політсилами проросійського спрямування."Знаючи про тісний зв’язок вождів "політичного православ’я" з Росією, можна передбачити, що головною метою заходу 22 червня у Києві є провокації для створення інформаційних приводів в дусі антиукраїнської пропаганди" - кажуть в УПЦ КП.

Нагадаємо, у неділю біля Лаври невідомі активісти планували провести ходу нібито проти війни в Україні і проти євроінтеграції України. Хода не вдалася - їй завадила велика кількість киян.

 

Теги: Київ