Суд дозволив затримати одного з переговорників ДНР

Максим Опанасенко
24 червня 2014р. 10:16

Шевченківський райсуд Києва дозволив Генпрокуратурі затримати цілий ряд осіб, що називають себе керівництвом самопроголошених республік ДНР і ЛНР, для розгляду питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Серед них - і так званий прем'єр-міністр ДНР Олександр Бородай, котрий у понеділок брав участь у "мирних перемовинах", що відбулися у понеділок. У них також брав участь посол РФ в Україні Михайло Зурабов, представник голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, екс-президент України Леонід Кучма, лідер громадської організації "Український вибір" Віктор Медведчук, екс-нардеп Олег Царьов і представники ЛНР.

Також, за повідомленням прес-служба ГПУ, мова йде про обрання вказаної міри запобіжного заходу ще 10 представникам так званих "республік": "голові Служби безпеки ДНР" Олександру Ходаковському, "Віце – прем’єр міністру по соціальній політиці ДНР" Олександру Калюському, "Міністру праці та соціальної політики ДНР" Роману Лягіну, "Міністру інформації та масових комунікацій ДНР" Олександру Хрякову, "керівнику управління справами уряду ДНР" Борису Литвинову, "Міністру економічного розвитку ДНР" Володимиру Підгірному, а також "Міністру оборони ЛНР" Ігорю Плотницькому, "Міністру внутрішніх справ ЛНР" Юрію Івакіну, "голові Центральної виборчої комісії ЛНР" Олександру Малихіну, "голові парламенту ЛНР" Олексію Карякіну" - йдеться в повідомленні

 

Теги: Київ , Україна , Росія , війна , перемовини , ЛНР , ДНР