Активісти принесли набої у російські кафе (фото)

Максим Опанасенко
25 червня 2014р. 9:59

У вівторок активісти громадянського руху "Відсіч" приносили набої для відвідувачів російських кафе і ресторанів. Про це повідомляє прес-служба "Відсічі".

Прийшли "відсічани" у "Євразію" на Льва Толстого, у "Шоколадницю" на Саксаганського і в "Кофе-Хауз" там же.


 

"Молоді люди заходили всередину ресторанів та мовчки ставили по одному патрону на стіл. Разом із набоєм активісти вручали відвідувачам листівку із поясненням своїх дій та закликом не відвідувати російські заклади харчування. Небайдужі громадяни таким способом прагнуть привернути увагу людей до походження ресторанів та "кафешок", яким відвідувачі віддають свої гроші" - йдеться в повідомленні.


"Відсіч" вважає, що українців, котрі ходять до російських закладів харчування, платять економіці РФ, котра, в свою чергу, вкладає ці гроші у армію - для нападів на Україну.

"Російські найманці вже сьогодні вбивають наших громадян на сході України та в окупованому Криму. Активісти закликають відмовлятись не лише їсти в російських ресторанах, а й не купувати російські товари, не заправлятися на російських АЗС та не віддавати гроші Росії будь-яким іншим способом" - кажуть активісти.

 

Теги: Київ , Україна , Росія , війна