12-річну втікачку знайшли на Майдані

Маша Землянська
25 червня 2014р. 10:29

12-річна киянка тиждень тому вдруге втекла з дому. Весь цей час її шукали рідні та міліція. Знайшли дитину – на Майдані.

«Коли дитина вперше пішла з домівки, співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей (ВКМСД) Києва знайшли її вже на другий день. Втікачка пояснила, що не знаходить спільної мови з батьками, які, начебто, її не розуміють. Щоб допомогти дівчинці налагодити контакт з рідними, з нею працювали фахівці-психологи. Однак, проблемі це не зарадило. 12-річна дитина через кілька днів знову пішла з дому. Цього разу знайти її було важче. Проте, працівники міліції через тиждень встановили місце її перебування – столичний Майдан.

«Це не перший випадок, коли ми знаходимо зниклих дітей в центрі міста, - розповідає начальник ВКМСД ГУМВС України в місті Києві полковник міліції Лариса Зуб. – Так нещодавно, ми розшукували 15 річну дівчинку, яка вже 8 разів йшла з дому. Дитина має деякі психічні розлади. Ми отримали інформацію, що вона перебуває в одному з приміщень, в центрі. Останнього разу, коли її знайшли, співробітники КМСД Печерського райуправління подарували їй мобільний. Тепер вона щодня відзвонюється і повідомляє, що з нею все гаразд і, де вона знаходиться», - йдеться в повідомленні міліції.

Тож у міліції просять мешканців та гостей міста не залишатися байдужими при зустрічі з дітьми без нагляду дорослих. 

 

Теги: діти , Київ