КМДА дала півгектара "юній" фірмі під автостоянку

Максим Опанасенко
25 червня 2014р. 10:48

КМДА затвердила переможця інвестиційного конкурсу по зведенню автостоянки на розі Ревуцького і Ахматової. Про це йдеться в розпорядженні, підписаному очільником КМДА Володимиром Бондаренком.

Конкурс оголосили 16 січня - в розпал ЄвроМайдану в Києві і в той час, коли будівля київської мерії вже була зайнята активістами. Будувати вирішили "відкриту автостоянку з об'єктами транспортної інфраструктури/дорожнього сервісу на перетині Ревуцького та Анни Ахматової у Дарницькому районі". Ось характеристики майбутнього об'єкта:

Переможцем конкурсу стало ТОВ "Гуель Парк":


 


 

Це підприємство, за даними "Інформаційно-ресурсного центру", засноване у грудні 2013-го - за місяць до оголошення інвестиційного конкурсу. Серед засновників підприємства - Олена Марчук і Валентина Сергеєва.

Згідно з реєстраційними документами, фірма займається орендою і будівництвом. Жодної інформації про будівельний досвід як самої ТОВ, так і його засновників нам знайти не вдалося.

Номер, вказаний як реєстраційний ТОВ "Гуель Парк", пропонує всім тим, хто вирішив "забити" його в пошуковик, придбати лікарський засіб.

За такою ж адресою як і "Гуель Парк" зареєстроване ТОВ "Центр-дистриб'юції". Щоправда, ця фірма також далека від будівництва - займається торгівлею і посередництвом.

Цікаво, що за умовами конкурсу, після набрання чинності інвестиційним договором "Інвестор має право укласти із Замовником договір про надання права на експлуатацію фіксованих місць паркування та розпочати здійснювати відповідну підприємницьку діяльність на земельних ділянках, що будуть в подальшому використовуватись під час реалізації інвестиційного договору". Тобто, фірма зможе обслуговувати парковку сама і встановлювати вартість паркування. Вона, за умовами конкурсу, "не повинна перевищувати встановлений для КП «Київтранспарксервіс» тариф на послуги паркування у відповідній територіальній зоні".

.