Укрзалізниця заперечує - "сім'ю" більше не годує

Маша Землянська
25 червня 2014р. 15:57

В Укрзалізниці спростовують інформацію щодо наявних на залізничному транспорті так званих певних «корупційних схем» на користь сім’ї Віктора Януковича. Зокрема мова йде про сюжет сюжет «ТСН. Наші гроші».

http://tsn.ua/groshi

«Укрзалізниця офіційно спростовує оприлюднену в відеосюжеті інформацію і заявляє, що не здійснює жодних фінансових виплат фірмам, пов’язаних із попереднім президентом.

Навпаки, з перших днів роботи нового керівництва Укрзалізниці у відомстві видано низку розпоряджень щодо заборони укладання договорів на залізничному транспорті без зниження ціни до 15% до рівня минулого року.  Окрім того, проводиться активна робота з кредиторами щодо зменшення заборгованості до 15%.

Також новим керівництвом Укрзалізниці прийнято та втілюється у життя рішення щодо переходу на повне комплексне банківське обслуговування в державний банк АТ «Ощадбанк», що дозволить забезпечити повний контроль за рухом коштів залізничної галузі.

Щодо співпраці з Всеукраїнським банком розвитку, повідомляємо, що із загальної суми залучених кредитів залізницями України заборгованість перед банком ПАТ «ВБР» складає не більше 2 %, при цьому це здебільшого довгострокові кредити терміном погашення до 2017 року.

Нове керівництво Укрзалізниці в цілому уважно стежить за тим, щоб кожна копійка, яку заробляє галузь на здійсненні вантажних та пасажирських перевезень, йшла виключно на її розвиток. І стратегія діяльності сьогодні – максимально, де це можливо, виконувати роботи своїми силами і на власних підприємствах, без залучення сторонніх фірм, які лише відволікатимуть гроші із галузі», - йдеться в повідомленні відомства.

Переглянути сюжет можна тут - http://tsn.ua/video/video-novini/nadpributkami-ukrzaliznicya-dosi-dilitsya-z-sashoyu-stomatologom.html

 

Теги: гроші , Київ , Янукович