Мерія продовжує битися за забудову на Жилянській

Максим Опанасенко
25 червня 2014р. 17:15

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Києва продовжує боротися із забудовою на Жилянській, 120-Б.

Тут продовжують стверджувати - дозволів на право будувати на цьому місці вони не видавали, а забудовники ні документів, ні пояснень не дають, більше того - не пускають на майданчик нікого.

Ось пояснення Інспекції для Голови КМДА:


Востаннє інспектори приїхали на Жилянську наприкінці травня, тоді, коли в цій справі вже тривали суди. Констатували - будівництво продовжується, але самих інспекторів на ділянку не пустили. Інформацію чиновники передали до київської прокуратури.

За даними Інспекції замовником будівництва є ТОВ "Мерліон трейд". Нагадаємо, що знищення будинку 1919 року зведення на Жилянській 120Б почалося 10 вересня 2013-го. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника. За планом, на місці історичного будинку має вирости житлово-офісний комплекс. Голова київської міськдержадміністрації Олександр Попов у вересні минулого року пообіцяв покарати забудовників Жилянської.

Теги: Київ , Жилянська