Грубе порушення законів та прав мешканців будинку


26 червня 2014р. 8:07

Грубе порушення законів та прав мешканців будинку

Мова буде йти про "елітний" житловий комплекс "Паркове Місто" що розташований за адресою м. Київ, вул. Вишгородська, 45.

 У нашому багатоповерховому будинку (секція Б/4, під'їзд 2) на другому поверсі, без погодження з мешканцями було відкрито 2 ресторани, піцерія Il Molino та Сушія. Крім того, ці заклади створили літні майданчики на терасі 2го поверху, тим самим постійно порушуючи спокій мешканців будинку, оскільки не дотримуються ніякого графіку роботи. Можуть почати з п’ятої години ранку рухати і переставляти столи зі стільцями, голосно перегукуватись та дзвеніти посудом, а ввечері часто працюють до першої години ночі, незважаючи на скарги мешканців будинку. 
Крім того, власники піцерії Il Molino, всупереч будь-яким нормам чи законам, без погодження з мешканцями будинку, з грубим порушенням норм пожежної безпеки встановили у закладі піч на дровах, димохід від якої проведений всередині будинку, поруч із сміттєпроводом. Це спричиняє періодичну появу і розповсюдження по всьому під’їзду нестерпного запаху горілого. Крім того, ззовні по трубі стікає смердючий конденсат, що свідчить про відсутність герметичності та те, що димохід не чиститься. Як вдалося з’ясувати у Головному управлінні Держсанепідслужби у м. Києві та у Подільській районній в м. Києві державній адміністрації, даний заклад не має жодних дозвільних документів. Також було направлене звернення до керівництва Департаменту запобігання надзвичайних ситуацій та державного нагляду (контролю) ДСНС України, але від них відповідь ще не надійшла.
Експлуатуюча організація, ТОВ «Екомісто», стверджує, що дозволів ані на проведення димоходу в будинку, ані на розміщення літніх майданчиків на прибудинковій території не давали. А також запевняє, що не має жодного відношення і впливу на власників ресторанів і приміщень, в яких вони розташовані. 
У Подільській районній в м. Києві державній адміністрації повідомили, що керівництво закладів, розташованих за вказаною адресою, з приводу погодження режиму роботи до них не зверталось.

           Всі спроби мешканців писати скарги, складати протоколи та вживати інших заходів щодо забезпечення нормальних умов проживання в нашому будинку наштовхуються на відписки і відмовки владних органів. І це в той час, коли всі факти порушень є очевидними та не підлягають сумнівам чи доведенню.

Вся ця ситуація наводить на думку, що до повного подолання корупції в нашій країні так само далеко, як і до справжнього європейського рівня життя.