Мерія готова повернути "Сяйво" колишнім орендарям

Максим Опанасенко
26 червня 2014р. 10:09

Мерія готова повернути будівлю книгарні "Сяйво" на Червоноармійській колишнім орендарям, якщо ті принесуть всі необхідні для оренди документи. Про це йдеться в документах КМДА.


 


 

 

 

 

 

Книгарня "Сяйво", яку ще у вересні 2009 року Шевченківська райрада продала з молотка приватній фірмі "Абріль-студіо", була повернута громаді у 2011-му. З того моменту магазин працює як муніципальний.

Якщо заглибитися в історії книгарні, то після купівлі, "Абріль-студіо" швидко перепродало приміщення одному з депутатів Київради від "Блоку Катеринчука" - Юрію Сулизі, який є людиною депутата від "Блока Черновецького" В’ячеслава Супруненка. Колектив магазину, котрий працював на момент продажу, лишився без роботи.  

Коли "Сяйво" відкрили в якості муніципального закладу, персонал набрали "з нуля". Відтак люди, котрі працювали там до 2009-го - працівники ТОВ "Книгарня "Сяйво" -  так і залишилися "поза бортом".

Нагадаємо, що ТОВ "Книгарня "Сяйво" орендувала будівлю на Червоноармійській з 1998-го.

Повернення її в оренду цим же людям вже екс-очільник КМДА Володимир Бондаренко навесні називав одним із пріорітетних завдань мерії.

Теги: Київ , Сяйво