Інспекція зупинила забудову "орбіти" екс-депутата

Максим Опанасенко
26 червня 2014р. 13:50

ТОВ "Інвестиційно-Будівельна компанія "Дніпробуд" не вдається через суд скасувати наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Києві за яким скасовано декларацію фірми про початок виконання будівельних робіт. Про це, з посиланням на постанову Київського апеляційного адміністративного суду, повідомляють "Наші гроші".

"Фірма будує на Стратегічному шосе житлові будинки з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом. Декларацію про початок виконання будівельних робіт «Дніпробуд» отримав у квітні 2013 року. У січні цього року Інспекція провела позапланову перевірку на об’єкті будівництва. Було встановлено, що проектна документація у 2012 році була розроблена без проходження обов’язкової експертизи, передбаченої урядовою постановою №560 від 11.05.2011 року, у зв’язку з чим є підстави вважати об’єкт будівництва самочинним. В лютому ІДАБК скасувала декларацію "Дніпробуду" про початок виконання будівельних робіт на Стратегічному шосе" - йдеться в повідомленні.

ТОВ "Інвестиційно-Будівельна компанія "Дніпробуд", за даними "Наших грошей", у 2005-му була заснована Андрієм Лірником і Євгеном Старковим. "Ці люди є співзасновниками ряду фірм екс-депутата Київради Андрія Миргородського. Сам Миргородський також входив до складу засновників ІБК "Дніпробуд" протягом 2010-2012 років" - пише видання.

Зараз засновниками фірми значаться Сергій Гарюта і Олена Єлисеєва.

 

Теги: Київ