Порошенко звільнив "родинного" партнера Турчинова

Максим Опанасенко
26 червня 2014р. 14:20

Президент Петро Порошенко звільнив двох заступників керівника Державного управління справами - Олександра Ратушняка і Всеволода Бородіна. Про це йдеться в указах президента.

Бородін відомий тим, що з листопада 2007-го по грудень 2012-го був нардепом від «Батьківщини» і разом з цим – членом комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради. А ще - партнером по бізнесу членів родини нинішнього спікера Ради Олександра Турчинова.

Заміну заступників керівника ДУС Порошенко вже знайшов - на ці посади призначено Сергія Прилипка і Євгена Сарнацького.

Перший, вірогідно (підтвердження ми поки не отримали) є екс-очільником Секретаріату Аудиторської палати України і викладачем кафедри міжнародних фінансів КНЕУ.

Другий на початку 2000-х був президентом Асоціації агентств регіонального розвитку України.

Нагадаємо, що раніше Порошенко вже призначав одного заступника голови Державного управління справами. Ним став Сергій Борзов. Чоловік відомий тим, що є директором команди КВК у Вінниці - "Вінницькі перці". Гумором новопризначений замголови ДУС займається з 2006-го, з 2011-го - є директором збірної України КВК:

Саме Державне управління справами очолює Сергій Березенко. У біографії Березенко - керівництво молодіжним крилом Блоку Леоніда Черновецького, в яке об'єдналися студенти кількох десятків вищих навчальних закладів Києва. У 2006-му він був радником екс-мера Черновецького з питань сім'ї, молоді, спорту та туризм.

 

 

Теги: ДУС , Київ