Київрадівці подумають над поверненням штабу ПР

Максим Опанасенко
26 червня 2014р. 15:02

Комісія з питань перевірки рішень депутатів попередніх скликань Київради о 16:00 розгляне звернення киян щодо повернення у власність міста приміщення колишнього кінотеатру "Зоряний" на Московській. Про це пише у своєму Facebook депутат Київради Тетяна Меліхова.

"Зоряний" раніше було обрано Партією регіонів як місце постійних з'їздів. Свого часу обійшовся приватній фірмі у 8,6 мільйонів гривень. Саме на таку суму було оцінено комунальний комплекс площею у 4 284 квадратних метри у 2003 році, коли Фонд Держмайна продав будівлю ТОВ "Кінотеатр "Зоряний".

Керувати "партійним гніздом" випадало і майбутньому (а нині - колишньому) керівнику Державного управління справами Андрію Кравцю, відомого як "завгосп Януковича" і його дружині - Марині Пелих. Остання, до слова, "прописала" тут і одну зі своїх фірм - ТОВ "Київ-Арт", котра протягом останніх кількох років отримала від київської влади декілька дуже ласих земельних ділянок в Києві.

В "Зоряному" були облаштовані окремі кабінети для екс-президента Віктора Януковича і екс-прем'єра Миколи Азарова.

"У мене немає сумнівів, що "Зоряному" має бути повернена функція культурно-просвітницького центру, а Печерська площа має повернути своє значення рекреаційної зони. Маю надію, депутати Київради думають так само і підтримають відміну рішення про виведення цього приміщення з комунальної власності" - пише Меліхова.

Теги: Київ , Зоряний