ДФІ: Медколедж "розбазарив" мільйон гривень

Максим Опанасенко
26 червня 2014р. 15:12

Ревізори Державної фінансової інспекції Києва знайшли у "Київськомуміському медичному коледжі" порушень на мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба ДФІ.

"Зокрема, керівництво навчального закладу зайво виплатило стипендії випускникам, а також не забезпечило відшкодування вартості навчання випускниками, які навчалися за державним замовленням і не відпрацювали у державному секторі 3 роки. Допущені порушення призвели до збитків державного бюджету на суму 838 тис. грн. Також, коледж безпідставно перерахував Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації кошти, отримані за оренду приміщень на суму майже 189 тис. грн. Окрім того, в навчальному закладі за завищеною вартістю оплатили підрядні ремонтно-будівельніроботи, покрили коштами коледжу вартість комунальних та експлуатаційних послуг, що їх спожили орендарі, виплатили зайву заробітну плату працівникам, через що із порушенням використано майже 40 тис. грн" - йдеться в повідомленні.

Керівництву коледжу вже направили вимогу щодо усунення порушень та відшкодування. Також, за порушення бюджетного законодавства, до вишу було застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. "Одну посадову особу навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності" - кажуть в ДФІ.

Результати ревізії вже передали правоохоронцям.

 

 

Теги: Київ