Майданівець голодує 11 днів: відеоінтерв'ю

Олександра Веснич
25 березеня 2011р. 14:52

Майданівець голодує 11 днів: відеоінтерв'ю

Цей чоловік мав в своєму житті досвід голодувати 40 днів. Правда, для оздоровчих цілей. На цей раз він без їжі вже 11 днів з 14 березня - і заради принципової мети. 

Олександр Місюра хоче змусити президента Віктора Януковича відправити в відставку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. В тому числі через незаконне на його думку переслідування активістів податкого майдану.

Він буквально живе на Банковій - ночує у стільці з карематом під ковдрою. Споживає тільки воду з магазину. Поруч - ті самі майданівці, за яких він голодує: випущені з-під варти харків'янин Ігор Гаркавенко, Олександр Мандич, організатор "банди" Сергій Мельниченко та інші.

Гаркавенка 2 місяці просидів в СІЗО, тому що ніби забивав прути в плитку на Майдані, коли підприємці восени минулого року вимагали скасувати новий податковий кодекс. Насправді Гаркавенко стверджує, що його тоді і в Києві не було - є свідки і докази. Мельниченко ніби зібрав ту "банду", яка за злочинним умислом вбивала кілки і пошкодила плитку.

Місюра стверджує, що голодуватиме до перемоги. А чи справді він голодує - кожен може переконатись сам, подивившись на нього. Він завжди біля адміністрації. Януковичу, наприклад, достатньо визирнути з вікна.