Комісія з перевірки екс-Київради за Гостинний двір

Маша Землянська
27 червня 2014р. 11:05

Київрада має шанс повернути Гостинний двір киянам. Зокрема, рішення про відміну виділення землі на Контрактовій обіцяють винести на голосування. Про це повідомляє голова Комісії з питань перевірки легітимності рішень екс-Київради Тетяна Меліхова.

"Комісія з питань перевірки легітимності рішень екс-Київради прийняла рішення щодо внесення завтра на Президії в порядок денний засідання Київради проектів рішень з відміни надання земельних ділянок забудовникам Гостинного двору та вул. Юності,8 а", - пише Меліхова на своїй сторінці у Facebook.

24-го червня київський апеляційний адмінсуд за позовом активістів скасував рішення Київради про передачу Гостиного двору під реконструкцію компанії "Укрреставрація". Гостинний двір - одна з "гарячих точок" Києва. Навесні 2012-го Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури, а восени - віддали фірмі "Уккреставрація", котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із колишнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. Активісти-антизабудовники після кількох акцій протесту захопили Гостинний та перетворили його на культурний сквот. У грудні 2012-го забудовники почали брати приміщення Гостинного штурмом. Активістам, що захищають це місце від забудови, вдавалося якийсь відстоювати захоплення. Нині тут продовжуються будівельні роботи.

 

Теги: Київ , гроші