Медиків звинувачують у підробці хвороби Шепелева

Маша Землянська
27 червня 2014р. 12:57

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом внесення службовими особами Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги неправдивих даних у довідку про стан здоров’я колишнього народного депутата Олександра Шепелева, який підозрюється в організації умисного вбивства, привласненні та розтраті чужого майна та інших злочинах.

"В рамках кримінального провадження, яке розслідується стосовно Шепелева було призначено комісійну судову-медичну експертизу для визначення стану його здоров’я, однак він відмовився від проведення медичних обстежень. В подальшому підозрюваного було госпіталізовано до Київської міської клінічної лікарні. Разом з тим, за результатами проведеної фахівцями Міністерства охорони здоров’я перевірки, встановлено, що діагноз  Шепелеву медики київської лікарні винесли безпідставно", - йдеться в повідомленні ГПУ.

Шепелева звинувачують в причетності до розкрадання коштів "Родовід Банку" на суму більше 220 мільйонів гривень, а також в участі спільно з бізнесменом Павлом Борулько в організації розкрадання держкоштів рефінансування Нацбанку на суму 315 300 000 гривень у березні-травні 2009 року. Ззатримали екс-депутата у липні минулого року у Будапешті (Угорщина). Він розшукувався Україною за скоєння ряду злочинів. В подальшому, його екстрадували в Україну та взяли під варту. Наразі Генпрокуратурою здійснюється досудове розслідування за підозрою Шепелева в організації вбивства, замаху на вбивство, незаконного заволодіння автомобілем, а також привласненні та розтраті чужого майна.

 

Теги: Київ