ГПУ розбирається з продажем військових сухпайків

Маша Землянська
27 червня 2014р. 13:10

За дорученням Генеральної прокуратури України Міністерством внутрішніх справ України проведена перевірка інформації про реалізацію в інтернеті сухих пайків, отриманих як гуманітарна допомога від США. За результатами цієї перевірки встановлено три таких факти.

"В Миколаївській області задокументовано факт реалізації громадянином через Інтернет 45 комплектів сухпайків, які він придбав у начальника продовольчого складу однієї з військових частин. Відомості за вказаним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань - придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом.

В Одеській області встановлено факт реалізації приватним підприємцем 5 упаковок сухих пайків американського виробництва (МRЕ), придбаних ним за ціною 3000 гривень - 600 гривень за кожну упаковку, у військових, які направлялися на полігон у Миколаївську область.

Крім того, Головним слідчим управлінням МВС України внесено відомості в ЄРДР за фактом розкрадання службовими особами Міністерства оборони України за попередньою змовою з працівниками одного із ТОВ комплектів вказаних сухих пайків - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Зазначене товариство займається виробництвом військової продукції та поставками в Україну зброї, боєприпасів, спецзасобів, обмундирування тощо". - йдеться в повідомленні ГПУ.

Наразі триває досудове розслідування. Робота з викриття зазначених правопорушень продовжується.

 

Теги: гроші , іжа , Київ