Партнера кримського "спікера" оштрафували в Києві

Максим Опанасенко
27 червня 2014р. 15:30

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Києві оштрафувала ТОВ "Будівельна компанія "Кроун" за порушення при будівництві житлового комплексу на перетині проспекту Правди та проспету Георгія Гонгадзе (Подільський район). Про це, з посиланням на постанову Київського апеляційного господарського суду, повідомляють "Наші гроші".

"ТОВ "БК "Кроун" є землекористувачем ділянки, де відбувається будівництво. У грудні 2003 року БК "Кроун" домовилося з ТОВ "Фірма "Консоль ЛТД" спільно побудувати на цій землі житловий комплекс. У липні 2013 року третім учасником цього договору стало ТОВ "Київська-будівельна-компанія". У листопаді минулого року ІДАБК провела перевірку будівництва і виявила ряд порушень. Зокрема, БК "Кроун" як замовник не здійснює авторського нагляду за будівництвом (відвідування об’єкту, виявлення відхилень від проекту, внесення пропозицій по їх усуненню). Крім того, будівельні роботи виконуються за відсутності на об’єкті проекту виконання робіт, механізація робіт здійснюється хаотично та не відповідає вимогам безпеки облаштування робочих місць, проходи на будмайданчику захаращені, приставна драбина для піднімання чи спускання працівників не обладнана дуговою огорожею і не відповідає ГОСТу, робітники не забезпечені захисними касками і сигнальними жилетами, не належним чином ведеться виконавча документація" - йдеться в повідомленні.

Сума штрафу невідома.

Засновниками ТОВ "БК "Кроун", за даними "Наших грошей", є Дмитро Кочерєв, Олексій Карлов, Тетяна Щитківська та Ольга Войтенко. "До 2008 року до складу засновників цієї фірми входив Андрій Кобринський. У 2002-2006 роках він був депутатом Київради, членом постійної комісії з питань землекористування та містобудування" - йдеться в повідомленні.

ТОВ "Фірма "Консоль ЛТД" тісно пов'язана з так званим "спікером" кримського парламенту Володимир Константинов - до 2005 року її власниками були безпосередньо Константинов і його батьки.

Теги: Київ