Меліхова: Кличко і Резніков тягнуть з Гостинним

Маша Землянська
27 червня 2014р. 17:05

Голова Київради Віталій Кличко та секретар Київради Олексій Резніков відмовилися вносити до порядку денного засідання Київради, що заплановане на 3-е липня, проекти рішень щодо повернення Києву землі під Гостинним двором та під незаконним будівництвом на вулиці Юності, 8-А. Перед цим ці проекти ініціювала тимчасова контрольна комісією з питань перевірки екс-Київради. Про це повідомляє депутатка Київради, голова тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року, Тетяна Меліхова.

«Незважаючи на те, що створена за його ж ініціативою тимчасова контрольна комісія працює і вже внесла перші пропозиції на розгляд Київради, перші кроки команди Кличка показали, що розгляд вже підготовлених питань гальмується», - обурена Меліхова. «Кличко і Резніков відверто затягують питання, адже тимчасові комісії відповідно Регламенту Київради є такими ж суб′єктами подання невідкладних проектів рішень, як і постійні комісії Київради. Тому їхня аргументація щодо необхідності розгляду зазначених питань ще й постійними комісіями є надуманою».

Постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування створила робочу групу нібито для додаткового вивчення проектів рішень щодо повернення громаді Києва землі під Гостинним двором та відміни рішення Київради щодо забудови на вулиці Юності, 8-А. За даними прес-служби Меліхової, серед членів комісії, які виступали проти винесення названих проектів рішення на розгляд Київради були УДАРівці: Максим Микитась (з 2010 к ерівник будівельної компанії), Владислав Михайленко (колишній помічник депутата Київради від Блоку Черновецького), Сергій Левада (колишній член ПР, кум Горбаля, радник екс-голови КМДА Олександра Попова), В'ячеслав Непоп (директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ»), Дмитро Гордон та інші.