Кличко: "Ми з Володею виділили 3,2 млн для бійців"

Максим Опанасенко
30 червня 2014р. 11:39

Мер Києва і очільник Київської міської держадміністрації Віталій Кличко заявляє про те, що вони з братом вже виділили для батальйону "Київ" 3,2 мільйони гривень. Про це Кличко написав у своєму Facebook.

"До мене, як міського голови, звернулися командири 12 батальйону територіальної оборони "Київ", сформованого пару місяців тому. Кажуть, що закинули їх в зону АТО без необхідного спорядження для виконання бойових завдань ( історія, нажаль, не єдина сьогодні)" - пише мер, -  "Ми з Володею разом виділили 3 млн 200 тис гривень і сьогодні закупляємо те, чого просять бійці. Першу частину спорядження передамо на наступному тижні. Хлопці, тримайтеся! Сьогодні вся Україна вас підтримує. І сьогодні там, на передовій, формується нова еліта нації".

Нагадаємо, що тиждень тому екс-очільник КМДА Володимир Бондаренко звернувся до міністра оборони і Генштабу Збройних Сил з проханням відкликати 12-й батальйон територіальної оборони Києва, бо його нібито було сформовано для охорони столичних стратегічних об'єктів і він не отримував належного фінансування.  Цікаво, що раніше Бондаренко заявляв про те, що київський батальйон чудово оснащений і має все необхідне.

 

Теги: Київ