ГПУ: Укроборонпром наварило на військовій техніці

Маша Землянська
1 липня 2014р. 12:40

Генеральна прокуратура звинувачує державний концерн "Укроборонпром" у розтратах 27 мільйонах гривень. "Заробили" у консерні на військовій техніці.

"Проведеними перевірками законодавства з питань збереження військового майна виявлено численні факти втрат озброєння та військової техніки на державних підприємствах, переданих у 2011 році з Міністерства оборони України до Державного концерну «Укроборонпром». Так, на 17 підприємствах - учасниках Концерну встановлено відсутність 189 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки, розукомплектування 440 одиниць авіаційної, артилерійської та іншої техніки. Наведені негативні наслідки стали можливими в результаті тривалого неприйняття рішень службовими особами Міністерства оборони та Збройних Сил про його закріплення за іншими військовими частинами Збройних Сил, не забезпечення інвентаризації цього майна та його належного обліку, що призвело до втрат зазначених матеріальних ресурсів вартістю понад 27 мільйонів гривень, а також негативно вплинуло на стан обороноздатності держави", - йдеться в повідомленні ГПУ.

Наразі за даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за службову недбалість, тобто неналежне виконання службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки.

 

Теги: Київ , гроші