П'яний гість зоопарку стрибнув до дружнього тигра

Маша Землянська
1 липня 2014р. 16:30

В понеділок у зоопарку трапилась надзвичайна подія: п'яний відвідувач стрибнув до вольєру тигра. Молодому чоловікові пощастило, тигр виявився досить дружнім.

"Горе-відвідувач потрапив до тигра за ім’ям «Малюк», якого фахівці зоопарку штучно годували молоком у дитинстві (оскільки від нього відмовилась мати), і тому «Малюк» ставиться до людей, як до друзів. Тигр підійшов до молодого чоловіка та поклав на нього лапи. Співробітники відділу хижих тварин оперативно зреагували на подію і через хвилину були у вольєрі тигра. Людина була виведена з вольєру та відправлена до лікарні на обстеження. Тигр «Малюк» народився в Київському зоопарку 5,5 років тому, почуває себе добре та знаходиться у своєму вольєрі, як і раніше", - йдеться в повідомленні прес-служби зоопарку.

У звіринці наголошують: чоловік спеціально зістрибнув до вольєру хижака, за декілька хвилин до цього він намагався стрибнути до іншого вольєру – до вольєру тигра «Рени», але відвідувачі завадили йому. Свідки події зазначають, що молодий чоловік поводив себе неадекватно, репетував: «Я люблю тигрів» та був добряче напідпитку.

Теги: Київ , зоопарк