Укрзалізниця: Зруйнували схеми відкатів

Маша Землянська
2 липня 2014р. 10:39

У Укрзалізниці запевняють: нове керівництво, оголосивши боротьбу з корупцією на залізниці, повністю зруйнувало схему відкатів від вантажних перевезень. Так, на сьогодні триває процедура розірвання договорів та припинені будь-які відносини Укрзалізниці та Українського транспортно-логістичного центру з так званими фірмами-«прокладками»: ТОВ «Юніон Ком Транс», ТОВ «Юніверсал Карго Транс», ТОВ «Карготранс», ТОВ «Рейл Карго Транс», ТОВ «Транс Систем Лоджистікс» та ТОВ «Юніон Транс Сервіс».

За словами першого заступника генерального директора Укрзалізниці Максима Бланка, на сьогоднішній день вже не існує жодних фірм-«прокладок». Більш того, Укрзалізниця готує нові революційні зміни, які зроблять вантажні перевезення прозорими та зрозумілими.

Також у підприємстві звертаються до громадськості з проханням  інформувати про факти заміни компаній-експедиторів на підставні компанії. «Якщо, наприклад, на залізниці виникають окремі факти того, що хтось підставляє якісь компанії замість експедиторів, дайте мені знати це матеріали для правоохоронних органів», додав перший заступник генерального директора. 

 

Теги: Київ , гроші