Чиновник "заробив" на ліцензіях більше 1 млн

Маша Землянська
2 липня 2014р. 10:49

Співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали прямісінько у службовому кабінеті начальника відділу ліцензування одного з департаментів ДСНС. Чиновника «взяли на гарячому», відразу після отримання ним неправомірної винагороди у розмірі 12 тисяч гривень.

"Хабар високопосадовець брав не у вигляді готівки, а корінцем оплаченої квитанції про переказ коштів на розрахунковий рахунок благодійної організації. Варто зазначити, що благодійний фонд був заснований на законних підставах, маючи на меті підтримку служби ДСНС. Однак, гроші, які туди надходили, так і не були використані за цільовим призначенням, осідаючи в кишенях нечистих на руку чиновників. Як встановили правоохоронці, лише на один з розрахункових рахунків цієї благодійної організації за час її створення, надійшло понад мільйон гривень від фізичних та юридичних осіб. Всі ці кошти підприємці змушені були «добровільно» надсилати за можливість отримати відповідні дозвільні документи", - йдеться в повідомленні міліції.

Також під час санкціонованого обшуку у кабінеті службовця працівники УДСБЕЗ вилучили частково знищені квитанції про сплату коштів та оригінали документів, які підтверджували отримання ліцензії одним з приватних підприємств. Наразі затриманому  посадовцю оголошено про підозру у вчиненні ним злочину- за "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою".

 

 

 

Теги: Київ , гроші , хабар