Басейн "масажиста" Азарова здорожчав на 2,7 млн

Максим Опанасенко
2 липня 2014р. 11:21

Відділ капітального будівництва Броварської міської ради уклав угоду з ТОВ "Фірма ГФ" на реконструкцію плавального басейну "Купава" у Броварах. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 2,68 мільйони гривень

"Йдеться про коригування кошторису по замовленню, яке робили ще у 2012 р. Тоді "Фірма ГФ"отримала підряд на реконструкцію басейну за 22,53 млн грн. Тендер тоді проводили за неконкурентною процедурою «у одного учасника», оскільки реконструкцію фірма почала ще в 2007 р., але не могла завершити через брак фінансування. Цього разу зростання кошторису зумовлене тим, що у 2013 році в ході завершення реконструкції виникла необхідність у виконанні додаткових будівельних робіт, які не були передбачені попереднім проектом, але через їх невиконання неможливо здати об’єкт в експлуатацію. Це підсилення металевих конструкцій для кріплення підвісної стелі, влаштування аварійного освітлення, встановлення стартових тумб та натяжних доріжок, підсилення огородження балкону, деякі роботи з облаштування мереж, оздоблення й благоустрою, а також вхідної групи й пандусу" - йдеться в повідомленні.

Відтак, загальна вартість реконструкції басейну вже складає 44,88 мільйонів гривень, робіт виконано на 40,38 мільйонів гривень.

За даними "Наших грошей", "Фірма ГФ" належить Володимиру Яневичу і Володимиру Феоктістову. "Директором басейну "Купава" у 2009 р. була призначена Тетяна Федоренко, дружина Сергія Федоренка – особистого масажиста екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова. Він відомий як власник підприємства "Феско", яке контролює роботу іншого броварського басейну "Схід", відремонтованого коштом держбюджету. Федоренко є депутатом Броварської міської ради від Партії регіонів, очолює постійну комісію з питань розвитку та благоустрою територій" - пише видання.

Теги: Київ , Бровари , басейн , Азаров