Слідчі шукають постраждалих під судом у січні

Маша Землянська
2 липня 2014р. 12:01

Прокуратура просить усіх громадян, зокрема, журналістів, які постраждали від неправомірних дій співробітників міліції під час зіткнень, що сталися поблизу Києво-Святошинського районного суду та поблизу Святошинського відділку міліції 10-го та 11-го січня, звернутися до слідчих для визнання їх потерпілими та допиту в якості постраждалих. 

 "Громадяни можуть звернутись до слідчого в особливо важливих справах Літвінова Олега Євгеновича  за адресою: вулиці Антоновича (Горького), 114 та за телефонами: 521-66-93, 521-66-59", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Того дня суд виніс вирок так званим "васильківським терористам". Чоловіків вирішили посадити на 6 років. Власне це викликало обурення у людей, що прийшли на підтримку підсудних. Під судом сталася бійка силовиків і протестуваликів. Пізніше, на проспекті Перемоги, біля Святошинського відділку міліції, активісти АвтоМайдану "зламали" машини. Ці автівки не дали проїхати трьом автобусам Беркуту. Там також були сутички. Юрій Луценко, який приїхав на підтримку мітингарів - отримав струс мозку.

Теги: суд , Київ , міліція