Київрада може повернути вертолітний майданчик

Маша Землянська
2 липня 2014р. 15:01

У порядку денному засідання Київради. що заплановане на четвер, 3-го липня, стоїть питання про необхідність розгляду питання про підготовку рішення про сказування виділення землі на Парковій дорозі. Зокрема, мова йде про компанію "Амадеус ко" та скандальний вертолітний майданчик.


Фото з Facebook депутата Київради від Демальянсу Галини Янченко

У 2012 році на Парковій дорозі було відкрито вертодром, який планували використовувати для перельотів Віктора Януковича. Однак охорона президента забракувала цей маршрут і будівля за цим призначенням не використовувалась. Замовником будівництва було ТОВ «Амадеус ко», генпідрядником будівельних робіт – «Основа-Солсіф». Обидві тісно пов'язані з "сім'єю".

Зокрема, журналісти "Наших грошей" серед покинутих Януковичем у Межигір'ї документів, знайшли службову записку від 1-го лютого 2011 року підконтрольних Януковичу компаній. У ній директор девелоперської компанії «АВК» інформує керівників ТОВ "Танталіт" Павла Литовченка і ТОВ "Амадеус ко" Олександра Хомяка про необхідність виплатити 12 з половиною мільйонів гривень компанії "Основа-Солсіф" у якості авансу на будівництво об’єктів в районі Паркової дороги.