Музей Шевченка шукає творця квіткової прикраси

Маша Землянська
2 липня 2014р. 17:30

До 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка за ініціативою генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Царенка та за сприяння Національного музею Тараса Шевченка оголошується конкурс творчих робіт для створення композицій з квітів на шевченківську тематику.

"Представити композиції (ескізи) з квітів, що символізуватимуть єдність України та українців незалежно від політичних переконань, регіону проживання та віросповідання, зможуть громадяни України, яким виповнилося 16 років.  Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 до 21 липня 2014 року включно. Представлення готової композиції з квітів та нагородження переможця конкурсу відбудеться на Співочому полі 24 серпня 2014 року. Пізніше ескізи фіналістів можна буде побачити на виставці у Національному музеї Тараса Шевченка", - йдеться в повідомленні прес-служби київміськадміністрації.

Визначення переможця відбуватиметься з 22-го липня до 5-го серпня. Оберуть його кияни на офіційній сторінці Facebook КО «Київзеленбуду» – facebook.com/zelenbud

Теги: Київ