Ревізори на "Артемі" знайшли порушень на 15 млн

Максим Опанасенко
4 липня 2014р. 10:05

Ревізори київської фінінспекції знайшли на машинобудівній фірмі "Артем" порушень на понад 15 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції.

"Фахівці Держфінінспекції в м. Києві під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства "Машинобудівна фірма "Артем" за період з 01.01.2012 по 01.12.2013 року виявили порушень фінансово-бюджетної дисципліни на понад 15 млн грн. Так, керівництво підприємства, яке мало заборгованість з виплати заробітної працівникам, в порушення чинного законодавства про працю та Колективного договору, витратило кошти на непершочергові виплати і закупило комплектуючих на суму 14,9 млн грн" - йдеться в повідомленні.

Також керівники підприємства не забезпечили стягнення з боржників пені та штрафів за несвоєчасне виконання умов договорів - на більше 100 тисяч гривень. "Окрім того, посадові особи підприємства незаконно виплачували кошти сумісникам, списували пальне та здійснювали витрати на юридичні послуги понад фінансовий план" - кажуть в ДФІ.

Інформацію ревізори передали правоохоронцям.

 

Теги: Київ