Порошенко продовжує оновлювати свою команду

Максим Опанасенко
4 липня 2014р. 10:24

Президент Петро Порошенко продовжує оновлювати свою команду і здійснив ряд нових призначень. Про це йдеться в указах президента.

Так, Порошенко призначив своїм позаштатним радником політолога і нардепа Ростислава Павленка. Він працював на кафедрі політології Києво-Могилянської академії, заступником головреда журналу "Український тиждень", а 2012-му був обраний до Ради від УДАРу. Там Павленко став головою підкомітету з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності освітнього комітету.

Заступником глави Адміністрації президента призначено Юрія Косюка - власника та голову правління ВАТ "Миронівський хлібопродукт", що опікується торговою маркою "Наша ряба".

Вже екс-виконуючого обов'язки міністра оборони Михайла Коваля Порошенко призначив заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил призначено Віктора Муженка. Цікаво, що генерал-лейтенант раніше був депутатом Житомирської обласної ради від Партії регіонів, згодом ставши позафракційним. З травня Муженко став першим замом керівника Антитерористичного центру при СБУ.


Теги: Київ , порошенко , призначення