Прокурори хочуть забрати 15 000 га у донецьких

Максим Опанасенко
4 липня 2014р. 11:15

Прокуратура Київської області подала позов до Господарського суду області щодо розірвання договору оренди та повернення в державну власність мисливських угідь площею 15 тисяч гектарів. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У 2011-му, за даними ГПУ, ділянку передали в оренду на 25 років ТОВ "Укрмістобудпроект". Тут знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня, а полювати сюди приїжджав і син екс-генпрокурора (вірогідно, мається на увазі Віктор Пшонка) та його орбіта.

"Однак, згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні. Тобто, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП "Фастівське лісове господарство" пошкодив лісові насадження та почав будівництво капітальних споруд" - йдеться в повідомленні.

"Укрмістобудпроект" зареєстроване в Києві, у Музейному провулку. Засновниками фірми є Дмитро Журавльов та Ігор Косарєв. Обидва з Краматорська Донецької області.