Cписок зниклих скоротився на 3 людини

Надія Другова
4 липня 2014р. 13:27

Cписок зниклих скоротився на 3 людини

Станом на 4-е липня волонтери знайшли 3 людей! А саме:

1.  Болотников Олександр Олександрович, м. Київ. Ввечері 18 лютого пішов на Майдан і не повернувся. На контакт не виходив. Востаннє бачили на Інститутській. Згодом одна з волонтерок дізналася, що Сашка бачили наприкінці квітня. Вчора повідомили МВС, що з Олександром все в порядку і знаходиться за місцем проживання.

Олександр Болотников - активіст Майдану
Олександр Болотников - активіст Майдану

2. Чекан Іван Юрійович, смт Воловець, Закарпатська обл.. Поїхав на Майдан ще на початку листопада, працював на польовій кухні. 13 грудня 2013-го чоловік зник. Телефону не мав, тому зконтактуватися і якось знайти чоловіка було практично неможливо. Але волонтерам пошукових груп все ж таки вдалося віднайти номер мобільного сестри Івана - Тетяни Юріївни і зв'язалися з нею. Тетяна розповіла, що брат зараз знаходиться в Старокостянтинові у чоловічому монастирі монахів на реабілітації і почуває вже себе добре.

На жаль, маємо і погану новину. Трофімов Олексій, який зник на Майдані ще 2 лютого 2014-го, загинув у профспілках під час пожежі. Його тіло було виявлено на верхніх поверхах. Чоловіка поховали ще на початку березня.

Слава герою Небесної Сотні!

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", Євромайдан: Затримані та зникліпошуковій групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану, Пошуковій ініціативі Майдану та Департаменту карного розшуку за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі! Ваша допомога - важлива!