Кличку не подобається, що на Майдані б'ють людей

Максим Опанасенко
4 липня 2014р. 15:36

Мер Києва Віталій Кличко обурений побиттям на Майдані Незалежності знімальних груп СТБ та 5 каналу. Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

"Завдання влади – зробити так, щоб кожен українець почувався в безпеці. Я чув про те, що на Майдані побили журналістів. Це неприпустимо, коли представники ЗМІ, кияни, гості столиці не можуть почуватися у безпеці в самому центрі Києва. Під час революції Гідності на Майдані був дух піднесення, дружньої атмосфери, це була територія справжньої Гідності . Сьогодні, нажаль, зовсім інша картина, - підкреслив Кличко. - Я звернуся до тих, хто там зараз живе. Для мене незрозуміло, наприклад, коли на передовій не вистачає бронежилетів, хлопці ходять в них центром столиці. Якщо вони патріоти і відстоюють майбутнє держави, є сенс захищати цілісність і незалежність України на сході, де триває протистояння і де сьогодні беруть участь в АТО чимало майданівців" - заявив мер. І додав - чекає на швидке розслідування інциденту.

Також Кличко заявив, що Майдан силою розганяти не будуть. Натомість, будуть переконувати звільнити центральну частину міста.

Нагадаємо, що кілька днів тому на журналістів напали так звані представники "Самооборони Майдану", вимагаючи вимкнути камери і не знімати на Майдані Незалежності. Це вже не перший випадок погроз і нападів з боку "залишенців" Майдану.

 

Теги: Київ