Відстороненого ректора НМУ поновив суд (документ)

Максим Опанасенко
7 липня 2014р. 9:58

Відстороненого ще навесні ректора Національного медичного університету Віталія Москаленка Печерський районний суд поновив на посаді. Про це повідомляє прес-служба НМУ.

"Сьогодні відбулося засідання Печерського районного суда міста Києва, на якому заслухали справу за позовом В.Ф. Москаленка до Міністерства охорони здоров`я України та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Грубо ігноруючи волю громади Університету, що домоглася його відсторонення від виконання обов’язків та проведення комісійної перевірки діяльності Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, рішення Вченої та Наглядової ради Університету, що рекомендували відкликати Віталія Москаленко з посади ректора, та рішення Конференції трудового колективу НМУ, що кількістю у 74% проголосувала за його відкликання з посади, суд частково задовольнив позов, постановивши поновити Москаленко Віталія Федоровича на посаді ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з 10.04.2014 р." - йдеться в повідомленні.

Студенти і частина викладачів університету Богомольця виступили проти Москаленка ще взимку, звинувачуючи його в корупції і зв'язках з екс-міністром охорони здоров'я. У квітні Москаленка відсторонили від займаної посади і провели нові вибори ректора. Перемогу на них отримала Катерина Амосова.

 

Теги: Київ , Медуніверситет