Зама Захарченка посадили під домашній арешт

Максим Опанасенко
7 липня 2014р. 10:06

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для екс-заступника міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка Сергія Лекаря - домашній арешт. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Суд відбувся в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення масових вбивств в центрі міста у листопаді 2013-го - лютому 2014-го.

"Під час розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що за дорученням колишнього Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка його заступник - керівник апарату С. Лекарь у січні 2014 року організував незаконне постачання спеціальних засобів виробництва Російської Федерації для їх використання під час силового розгону протестувальників у м. Києві. Незважаючи на те, що поставлені спецзасоби не мали висновків відповідних відомств про безпечність та допустимість їх використання, і фактично становили загрозу життю та здоров'ю громадян, 22.01.2014 С. Лекарь вніс на розгляд Уряду проекти змін до Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку. Цього ж дня вказані Правила, якими дозволялось використання спеціальних засобів з РФ, були прийняті на засіданні Уряду" - йдеться в повідомленні ГПУ.

Розслідування триває.

 

 

Теги: Київ