ГПУ взялася за "Хліб України"

Максим Опанасенко
7 липня 2014р. 10:21

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо службових осіб ДАК "Хліб України" та одного із приватних товариств. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"За інформацією Головного управління під час прокурорської перевірки встановлено, що цією Державною компанією та вказаним товариством укладено договори купівлі-продажу цінних паперів, за якими ДАК "Хліб України" придбано сертифікати на загальну суму 50 млн грн. При цьому, розрахунки за сертифікатами мали б бути здійснені у жовтні 2056 року. 
У ході перевірки з’ясувалось, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення про ліквідацію фондів, що випустили цінні папери та в майбутньому мали б повернути ці кошти Державній компанії" - йдеться в повідомленні.

 Також, за даними ГПУ, рішення про укладання цих договорів були прийняті головою правління ДАК одноосібно. Здійснення ж операцій з цінними паперами належить до компетенції правління Компанії. "Також встановлено, що закупівля була здійснена взагалі без застосування тендерних процедур" - йдеться в повідомленні.

Ще в ГПУ встановили - майнові комплекси Мирівського елеватору та Балівського комбінату хлібопродуктів, вартістю 30 мільйонів гривень, були відчуджено, не зважаючи на заборону.

 

 

Теги: Київ