МінДох хоче віддати армії конфісковані цигарки

Максим Опанасенко
7 липня 2014р. 12:42

Міністерство доходів і зборів хоче віддати бійцям української армії 8 мільйонів пачок конфіскованих цигарок. Про це заявив замміністра доходів і зборів Володимир Хоменко.

"Сьогодні у кримінальних та адміністративних провадженнях, які розслідуються співробітниками Міндоходів, вважаються вилученими близько 17 млн. пачок тютюнових виробів. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №1104 (від 19.11.2012) та Постанови №1340 (від 25.08.1998), вони зберігаються на спеціальних складах, а після розгляду проваджень у судах мають бути знищені. У пункті 228.7 Податкового кодексу також зазначено, що вилучені тютюнові вироби підлягають знищенню. Враховуючи нинішні потреби українських військових, заступник Міністра запропонував Міністерству фінансів розглянути можливість ініціювання внесення змін до Податкового кодексу та Постанови №1340, якими передбачити передачу цигарок підрозділам Міністерства оборони" - йдеться в повідомленні.

За повідомленням, можливість передачі тютюнових виробів військовим була передбачена ще у 2012-му - за умови наявності дозволу санітарно-епідеміологічної служби, але подібного влада тоді не зробила.

8 мільйонів пачок, які планують передати, за обіцянками міністерства, пройдуть санітарну експертизу.