Прокуратура знайшла "ліву" рибу в Києві

Максим Опанасенко
7 липня 2014р. 13:39

Київська міжрайонна екологічна прокуратура провела ряд рейдів по київських ринках. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"В ході рейдових перевірок працівників Київської міжрайонної екологічної прокуратури спільно з контролюючими та правоохоронними органами на ринках "Дарницький" ТОВ "Дарницький ринок", "Лісовий" ПАТ "Фірма "Лісова", "Деміївський" ТОВ "Манхетен", "Полісся" ТОВ "Полісся" та інших виявлено непоодинокі факти реалізації риби та продукції з неї без документів, які підтверджують її якість та безпеку, законність придбання та збуту. В свою чергу вживання риби невідомого походження може спричинити гострі шлунково-кишкові та інфекційні захворювання" - йдеться в повідомленні.

 Прокурори вже внесли подання директору Державного науково-дослідницького інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, "за результатами розгляду якого до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 завідуючих лабораторій, якими не забезпечено належного контролю на піднаглядних об’єктах".

 

Теги: Київ