Кличко: Кияни скаржаться на постріли на Майдані

Маша Землянська
7 липня 2014р. 16:15

Події, які відбулися вночі на Майдані, аж ніяк не сприяють стабілізації ситуації в місті. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

“Центр Києва, на жаль, сьогодні не є безпечним для киян. Мешканці міста звертаються до нас, скаржаться, що неодноразово на Майдані чутно вистріли, вибухають пакети. Цієї ночі знову була перестрілка. Хочу звернути вашу увагу, що в міліцію ніхто не звернувся. Тільки медики подзвонили, що до них зверталися 4 осіб з пораненнями від травматичної зброї і ножовими пораненнями”, - зазначив Віталій Кличко. Він відзначив, що вдячний майданівцям, які звільнили Київраду і частину Хрещатика. Водночас розповів, що сьогодні звучать погрози від окремих представників Майдану спалити столичну мерію. “Вони кажуть, що, мовляв, хочуть контролювати владу. Хотілося б, щоб майданівці, які ще перебувають в центрі міста, насамперед контролювали ситуацію на Майдані. Підкреслюю, Київ повинен повернутися до мирного життя”. Мер Києва запевнив, що ніякої силової зачистки Майдану ніколи не планувалося і не буде.

За інформацією "Інтерфакс Україна", вночі під час стрілянини на Майдані використовували травматичну зброю, поранено чотирьох людей з "Самооборони".

Теги: Майдан , Київ , Кличко