Прокуратура взялася за втечу Шепелєва з-під варти

Маша Землянська
7 липня 2014р. 17:16

Слідчим відділом прокуратури міста Києва розслідується кримінальне провадження за фактом втечі з-під варти підозрюваного у вчиненні особливо тяжких злочинів екс-народного депутата Олександра Шепелєва. Про це повідомив прокурор міста Києва Сергій Юлдашев.  

Зокрема, ініційовано службове розслідування стосовно голови Державної пенітенціарної служби, керівника цієї ж установи у Києві та Київській області, а також керівників Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги з вимогою вирішити питання про відсторонення цих осіб від займаних посад на час проведення перевірки. «Державна пенітенціарна служба знаходиться в структурі Міністерства юстиції. Це питання має вирішити Міністр юстиції. І тому вже сьогодні я через Генеральну прокуратуру відправив відповідний лист», - заявив Юлдашев. Він також повідомив, що підготовлено підозру за фактом службової недбалості начальнику Київського СІЗО. «Вони кажуть, що нічого не знають. Хтось задрімав, хтось не простежив. Мовляв, знаходились в іншій кімнаті. Ось така у них позиція», - проінформував начальник слідчого відділу прокуратури Києва Віталій Бровко.    

Шепелєва звинувачують в причетності до розкрадання коштів "Родовід Банку" на суму більше 220 мільйонів гривень, а також в участі спільно з бізнесменом Павлом Борулько в організації розкрадання держкоштів рефінансування Нацбанку на суму 315 300 000 гривень у березні-травні 2009 року. Затримали екс-депутата у липні минулого року у Будапешті (Угорщина). Він розшукувався Україною за скоєння ряду злочинів. В подальшому, його екстрадували в Україну та взяли під варту. Наразі Генпрокуратурою здійснюється досудове розслідування за підозрою Шепелєва в організації вбивства, замаху на вбивство, незаконного заволодіння автомобілем, а також привласненні та розтраті чужого майна. 6-го липня підозрюваний втік з Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

 

Теги: Київ , міліція