МВС перевіряє угоду Міноборони і орбіти Лебедєва

Максим Опанасенко
8 липня 2014р. 9:47

Солом’янське районне управління ГУВС почало перевірку даних про тендер Міністерства оборони, за результатами якого підряд на постачання взуття для армії отримала компанія близька до сім’ї колишнього міністра оборони Павла Лєбєдєва. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на відповідь очільника МВС Арсена Авакова нардепу Віктору Чумаку.

"Слідчі почали досудове розслідування по ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Дані про цю справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань під номером 12014100090004804" - йдеться в повідомленні.

Історія тендеру така: у березні Міноборони уклало з ТОВ "Індастріал Девелопмент" угоду на поставку взуття на 4,86 мільйонів гривень. Цей тендер почали ще за керівництва міністра Павла Лебедєва.

"Основним власником цієї фірми виявилась Галина Стефанишина, чоловік якої Андрій Стефанишин очолює фірму "Стандарт Чистоти", яка належить доньці екс-міністра Альоні Шутовій. При цьому Міноборони не повідомило по якій ціні конкретно було придбано різні види взуття. "Центр протидії корупції" ініціював розгляд цього тендеру, за результатами якого нардеп Віктор Чумака надіслав депутатське звернення до Генпрокуратури. Звідти звернення потрапило до МВС" - пише видання.

 

viewer