Росія не вподобала українські сир та м'ясо

Маша Землянська
8 липня 2014р. 10:40

Управління Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії виявило у сирах «Миргородського сироварного комбінату» з Полтавщини та «Лозівського молочного заводу» з Харківщини - антибіотики тетрациклінової групи. Також у Россільгоспнагляді в яловичині виробництва київської компанії «Візит» виявили бактерії групи кишкової палички. Про це повідомляє УНІАН.

"Згідно з повідомленням на сайті відомства, у зв'язку з цим з 21 липня забороняється ввезення на територію РФ продукції «Миргородського сироварного комбінату», поставки з якого і так обмежені Россільгоспнаглядом з 4 червня. Стосовно продукції «Лозівського молочного заводу» і компанії «Візит» Россільгоспнагляд упровадив режим посиленого лабораторного контролю.

Таким чином, з урахуванням усіх обмежень і посилення контролю, які Россільгоспнагляд і Росспоживнагляд застосували стосовно українських виробників молочної продукції, які найчастіше страждають від нападок російських відомств, із 27 сертифікованих для поставок до РФ українських компаній лише 5 можуть ввозити свою продукцію безперешкодно", - йдеться в повідомленні інформаційного агенства.