Киянину заважає голосна "Карусель" на Райдужній

Маша Землянська
8 липня 2014р. 10:58

Киянин з вулиці Райдужна скаржиться до контактного центру мерії на гучну музику та галас від закладу "Карусель", що знаходиться з його будинком по сусідству. Розібратися просить чиновників і правоохоронців.

"Повідомляю про чергове порушення 07,07,2014 громадського порядку та тиші закладом ”Карусель”, що знаходиться навпроти житлового будинку по вулиці Райдужна, 11. Попереднє звернення до контактного центру від 18-го червня 2014 за № Х-1536 не принесло жодних результатів, з боку адміністрації закладу адекватна реакція щодо припинення злісних порушень тиші відсутня. В доданих до звернення файлах звуковідеозаписи порушення тиші зафіксовані о 22,10-22,20, що розпочалися традиційно після 18,00.

З приводу кільканадцятого порушення в кільканадцятий раз о 22,16 звернувся до диспетчера Дніпровського РУ ГУ МВС, від якого довідався про наявність попереднього звернення від мешканців згідно якого було напрвлавлено наряд міліції. До моменту прибуття наряду через декілька хвилин після мого дзвінка музику в закладі вимкнули, вже в котрий раз... 05.07.2014 о 21,50 також звертався до міліції зі скаргою на порушення тиші закладом, але наряд міліції на місце виклику не прибув, не вперше. Постійні порушення не дають шансів на повноцінне спокійне життя у власному помешканні. З якогось дива мешканці будинку повинні щодня вислуховувати живі співочі таланти закладу, терпіти несамовиті співи та крики відвідувачів до пізньої години ночі, навіть без музики... Загалом кількість звернень до правоохоронних органів з приводу порушень тиші сягнула достатньої кількості аби за повторні правопорушення можна було забезпечити порушника декількома штрафами та гарантувати конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, що використовується закладом на відкритому майданчику, не говорячи вже про заборону діяльності даного закладу. Та хотілося б отримати копію хоча б одного складеного протоколу про адміністативне правопорушення.

Звертаюся до Дніпровської РДА, Дніпровського РУ ГУ МВС та СЕС міста Києва з проханням забезпечити виконання належним чином прав і свобод громадян, а саме: 1. Своєчасне реагування на звернення громадян з приводу порушень та відповідну їх фіксацію; 2. Притягнення порушника до адмін.відповідальності за статті", - йдеться у скарзі киянина.

Часу на вирішення проблеми дали до 23-го липня.