Замміністра агрополітики повідомили про підозру

Максим Опанасенко
8 липня 2014р. 15:52

Прокуратура Київської області повідомила про підозру першому заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України у зловживанні владою та службовим становищем. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Цей чиновник - Іван Бісюк. "Встановлено, що високопосадовець незаконно погодив відчуження 350 гектарів землі у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району. Зокрема, перший заступник міністра в обхід визначеної законом процедури підписав документ, яким припинено право постійного користування земельною ділянкою державним підприємством "Пуща-Водиця". Однак, згідно законодавства подібне рішення приймається виключно колегіально Державним комітетом із земельних ресурсів України разом із центральними органами виконавчої влади" - йдеться в повідомленні.

Далі землі, вартістю більше 370 мільйонів гривень, у грудні 2012-го передали у приватну власність фізичним особам - безкоштовно.

Підозрюваного оголошено у розшук. Досудове розслідування триває. Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства, очолюваного "свободівцем" Ігорем Швайкою, не коментує ситуацію.

 

Теги: Київ