Діти військові отримають переваги при вступі

Маша Землянська
9 липня 2014р. 10:16

Президент затвердив зміни до закону про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. Зокрема, діти військовослужбовців отримають переваги при вступі до вищих навчальних закладів військового профілю.

"Особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в 20 років і більше; особа, у якої один з батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штату або проведенням організаційних заходів, вислуга років якого також становить 20 років і більше; у якої один з батьків став інвалідом внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, користується переважним правом зарахування до вищих навчальних закладів військового профілю. Правом переваги при зарахуванні до навчальних закладів країни на навчання за рахунок коштів місцевого чи державного бюджету користуватимуться особи, у яких один із батьків-військовослужбовців (усиновлювачів) загинув чи визнаний судом зниклим безвісти", - йдеться в повідомленні прес-служби Петра Порошенка.

Такими перевагами зазначені діти матимуть змогу скористатися продовж трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти.

 

Теги: Київ