Адвокати шукають свідків убивств "Небесної сотні"

Маша Землянська
9 липня 2014р. 10:49

Адвокати родин “Небесної Сотні” закликають свідків трагічних подій зголошуватися на “гарячу лінію” - 095 258-22-11. Правники переконують: свідчення майданівців можуть виявитися поворотними та допомогти встановити винних у смертях “Небесної Сотні”.

"Попередня владна команда, яку дехто прямо називає організованим злочинним угрупуванням, добре подбала про те, щоб замести сліди. Одяг, зброя, набої -  речових доказів вкрай мало. По суті, єдина надія на встановлення справедливості та покарання винних у страшних злочинах проти Майдану - це свідки. Раніше з проханнями дати свідчення неодноразово зверталася Генпрокуратура та родичі загиблих. Тепер адвокати родин “Небесної Сотні” закликають свідків трагічних зимових подій зголошуватися на спеціальну “гарячу лінію”, створену ЄвромайданSOS 095 258-22-11 - працює з 09:00 до 18:00 у робочі дні)", - йдеться в повідомленні ініціативи Євромайдан SOS.

Наразі триває розслідування злочинів за період Майдну. Між тим і досі і переліку зниклих залишаються десятки активістів.

 

Теги: Київ , смерть , Майдан