Держпідприємтсво сплачувало комуналку за орендаря

Маша Землянська
9 липня 2014р. 14:27

Державна фінансова інспекція перевірила роботу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» за період з 1-го квітня 2010-го по 28 лютого 2014-го року. Порушень виявили на більш як півтора мільйони гривень.

«Центр безпідставно власними коштами оплатив комунальні та експлуатаційні послуги, спожиті орендарем на суму понад 1 мільйон гривень. Ще понад 50 тисяч зайво витрачено на закупівлю аудиторських та рекламних послуг, не передбачених фінансовими планами.

Також, центр не проводив претензійно-позовну роботу і не стягнув коштів з боржника у зобов’язанні, що призвело до збитків на понад 266 тисяч гривень. Ще майже 53 тисяч доходів установа недоотримала через незастосування до боржника санкцій за порушення умов договору та неналежне виконання господарських зобов’язань. Не відшкодували збитків центру і винні особи», - йдеться в повідомленні Держфінінспекції.

Окрім того, посадові особи центру за завищеною вартістю оплатили виконані роботи та надані послуги, виплатили заробітну плату сумісникам за час перебування їх на лікарняних, зайво компенсували невикористану відпустку колишньому генеральному директору, понад міру сплатили соціальні внески. Через це зайво витрачено майже 96 тисяч гривень.  Наразі матеріали ревізії направлено до прокуратури Києва.

 

 

 

Теги: гроші , Київ