Прокуратура воює з комунальниками через пляжі

Максим Опанасенко
10 липня 2014р. 10:12

Київська міжрайонна екологічна прокуратура провела перевірку діяльності комунального підприємства "Плесо" - щодо підготовки комунальних пляжів Києва, що розміщені на Дніпрі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Установлено, що підприємством отримано паспорти на пляжі "Венеція", "Дитячий", "Молодіжний", "Чорторий", "Передмостна слобідка", "Центральний", "Золотий". Проте, вказані об’єкти не відповідають вимогам санітарного законодавства щодо забезпечення пляжним інвентарем. На жодному з пляжів, крім "Чорторий" не встановлені душові кабіни, не вистачає кабін для перевдягання" - йдеться в повідомленні.

Також, за даними прокуратури, під час розрахунку санітарних характеристик пляжів до паспортів внесені дані, що суперечать будівельним нормам. "Зокрема, на одного відпочиваючого повинно припадати 8 м2 площі пляжу. Проте, згідно паспортів пляжів "Венеція", "Молодіжний", "Дитячий" та "Передмостна слобідка" на одного відпочиваючого припадає лише трішки більше половини встановленої норми" - кажуть в прокуратурі.

Ще прокурори побачили на пляжах МАФи і торгівців - без дозвільних документів.

Гендиректору "Плеса" внесли подання щодо усунення порушень.

 

 

Теги: Київ , пляжі